In februari informeerden wij u dat wij na een uitgebreid onderzoek hebben besloten uw pensioen onder te brengen bij Centraal Beheer Algemeen Pensioenfonds (hierna Centraal Beheer APF). De voorbereidingen voor deze overdracht zijn toen direct opgestart.
Er moest voor de overdracht een aantal formele stappen worden afgerond, waaronder het krijgen van een positief advies van het verantwoordingsorgaan van Grolsch Pensioenfonds. Ook moest er een overeenkomst worden gesloten tussen Grolsch Pensioenfonds en Centraal Beheer APF.
Wij zijn verheugd u mee te kunnen delen dat de formele stappen zijn afgerond en dat het bestuur in haar vergadering van 10 juni 2024 het besluit tot het beëindigen van Grolsch Pensioenfonds en de collectieve waardeoverdracht naar Centraal Beheer APF heeft genomen. Inmiddels is De Nederlandsche Bank (DNB) om toestemming gevraagd voor deze overdracht. DNB heeft drie maanden de tijd om ons verzoek te beoordelen. Pas als aan alle voorwaarden is voldaan en DNB geen bezwaar heeft, kunnen we uw opgebouwde pensioen daadwerkelijk overdragen per 1 oktober 2024.
Wij hebben u een persoonlijk bericht gestuurd wat er de komende tijd gaat gebeuren en wat dit voor u betekent. Via onze website Van Grolsch Pensioenfonds naar Centraal Beheer APF houden we u ook op de hoogte. Bijvoorbeeld met nieuws, vragen en antwoorden, en informatie over de stappen die we nog gaan zetten.
Lees meer > Het volledige bericht kunt u lezen op Eerdere berichten over de overgang naar Centraal Beheer APF